http://universal-tutorial.tk/
Bine Ati Venit!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

http://universal-tutorial.tk/
Bine Ati Venit!
http://universal-tutorial.tk/
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2Gr PVP online 24/24 [Cautam GM]

2 participanți

In jos

Metin2Gr PVP online 24/24 [Cautam GM] Empty Metin2Gr PVP online 24/24 [Cautam GM]

Mesaj Scris de tonna1 Vin Mar 02, 2012 2:14 am

--------------------------------------------------------------------------------------------
Va salutam ! /
Sunt convins ca o mare parte dintre voi deja ne cunoasteti.. /
Vrem sa va anuntam ca am revenit cu un nou client adaptat la cerintele dumneavoasta. /
-------------------------------------------------------------------------------------------/
Tin sa va mai mentionez inca un lucru ... Sa dat restart la conturi in data de 2.10.2011 /
-------------------------------------------------------------------------------------------/
/
MC / IP: Serverul asa cum probabil stiti are skill-uri, arme si armuri noi, /
deasemenea multe alte lucruri unice, de accea vine cu client propriu. /
-------------------------------------------------------------------------------------------/

Rate Metin2 GR (Generation)
Experienta: 1000 %
Yang: 1000 %
Obiecte: 500 %
--------------------------------------------------------------------------------------------
Fierar: 100% pana la +6. De la +7 scade cu 10 procente, ajungand in cele din urma la +9 cu o probabilitate de 70%

Buguri Rezolvate: Avem o vechime de 2 luni pe piata, timp in care ne-am perfectionat continu tinand cont si dorintele voastre.
Consideram ca am rezolvat aproape toate bugurile, daca veti gasi unele noi nu uitati sa ni le faceti cunoscute.
[Si sa fim seriosi nimeni nu rezolva toate bugurile cine spune ca a reolvat toate bugurile va minte cu siguranta]
--------------------------------------------------------------------------------------------
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
--------------------------------------------------------------------------------------------
2. Armuri ce vor evolua din otel si king.
Armura ce va evolua din otel necesitand doar iteme din joc la transformare.
Tin sa mentionez ca armura de mai jos este mai buna ca otelul insa nu mai buna ca posedata.
--------------------------------------------------------------------------------------------
+Armurile ce vor evolua din otel sunt urmatoarele:
--------------------------------------------------------------------------------------------
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

---------------------------------------------------------------------------------------------
+Am implementat Ascaria o harta speciala as putea sa o numesc, in care veti putea creste de la level 95:
---------------------------------------------------------------------------------------------
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
---------------------------------------------------------------------------------------------

+Am dus o lupta continua cu jucatori ce au trisat folosind hack-uri,
de accea in noul client am adaugat HackShield, scutul ce nu va permite sa jucati murdar.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

tonna1
Membru
Membru

Mesaje : 1
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/02/2012

Sus In jos

Metin2Gr PVP online 24/24 [Cautam GM] Empty Re: Metin2Gr PVP online 24/24 [Cautam GM]

Mesaj Scris de adryan1996 Dum Mar 25, 2012 3:11 pm

Metin2Gr e ff praf nici macar nu merge site . Smile)

adryan1996
Membru
Membru

Mesaje : 1
Reputatie : 1
Data de inscriere : 25/03/2012

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum